KATALOG GŁÓWNY
Kontrast

Aukcje książkowe w dawnym Gdańsku /

[wstępem poprzedził Stanisław Szafran].
Gdańsk :
Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Księgarzy Polskich,
1984.
[16] s. : il. ; 21 cm.
Wydano z okazji pierwszej w Gdańsku aukcji antykwarycznej.
655.42:339.17](438)"16/17"

Organizacja księgarstwa. Formy dystrybucji książki i prasy. Księgarnie. Kolportaż książek. Antykwariaty.
(Polska).
Wiek XVII/XVIII.

17 w.
18 w.
aukcje
Gdańsk
Książki
Książki -- aukcje -- Polska -- Gdańsk -- 17 w.
Książki -- aukcje -- Polska -- Gdańsk -- 18 w.
Polska

Rodzaj dokumentu:
Książka

Egzemplarz
miejsce numer inwentarzowy sygnatura status data zwrotu ostatnia akcja w systemie akcje
BNS H.19726 Tylko na miejscu 10/02/2007 -
Na miejscu
Rekord: