KATALOG GŁÓWNY
Kontrast

Sprawa aukcji wojska na tle sytuacji politycznej przed Sejmem Czteroletnim /

Rostworowski, Emanuel (1923-1989).
Emanuel Rostworowski.
Warszawa :
Państwowe Wydaw. Naukowe,
1957.
293, [3] s. : err. ; 24 cm.
Bibliogr. s. 275-[286]. Indeks.
94(438).06

Historia Polski. Stanisław August Poniatowski. Rozbiory (1764-1795).

18 w.
pobór i rekrutacja
polityka wojskowa
Polska
Polska -- polityka wojskowa -- 18 w.
Polska -- siły zbrojne -- pobór i rekrutacja -- 18 w.
siły zbrojne

Rodzaj dokumentu:
Książka

Egzemplarz
miejsce numer inwentarzowy sygnatura status data zwrotu ostatnia akcja w systemie akcje
BNS H.19673 Tylko na miejscu 10/02/2007 -
Na miejscu
Rekord: