KATALOG GŁÓWNY
Kontrast

Szukałeś: 100a = Francke, Krystyna. . Znalezione 7

Rezultaty od 1 do 7 z 7

  Egz.
Dost./Ogl.

Etyka Nikomachejska ; Etyka wielka ; Etyka eudemejska ; O cnotach i wadach / Arystoteles ; [przekł., wstępy i komentarze Daniela Gromska, Leopold Regner, Witold Wróblewski]. Wyd. 2.
Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2000.

Miejsce: BG Książka
0/1

Etyka nikomachejska ; Etyka wielka ; Etyka eudemejska ; O cnotach i wadach / Arystoteles ; przekł., wstępy i koment. Daniela Gromska, Leopold Regner, Witold Wróblewski.
Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 1996.

Miejsce: BG BM BNS Książka
2/6

Fizyka ; O niebie ; O powstawaniu i niszczeniu ; Meteorologika ; O świecie ; Metafizyka / Arystoteles ; przekł., wstępy i komentarze Kazimierz Leśniak [et al.].
Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1990.

Miejsce: BG BM BNS Książka
4/8

Kategorie ; Hermeneutyka ; Analityki pierwsze ; Analityki wtóre ; Topiki ; O dowodach sofistycznych / Arystoteles ; przekł., wstępy i komentarze Kazimierz Leśniak.
Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1990.

Miejsce: BG BM BNS Książka
3/7

O duszy ; Krótkie rozprawy psychologiczno-biologiczne ; Zoologia ; O częściach zwierząt / Arystoteles ; przekł., wstępy i komentarze Paweł Siwek.
Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 1992.

Miejsce: BG BM BNS Książka
3/8

O ruchu zwierząt ; O poruszaniu się przestrzennym zwierząt ; O rodzeniu się zwierząt ; O barwach ; O głosach ; Fizjognomika ; O roślinach ; Opowiadania zdumiewające ; Mechanika ; Zagadnienia przyrodnicze ; O odcinkach niepodzielnych ; Położenia i nazwy wiatrów ; O Melissosie, Ksenofanesie i Gorgiaszu / Arystoteles ; przekł., wstępy i koment. Antoni Paciorek, Leopold Regner, Paweł Siwek.
Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 1993.

Miejsce: BG BM BNS Książka
3/6

Polityka ; Ekonomika ; Retoryka ; Retoryka dla Aleksandra ; Poetyka ; Zachęta do filozofii ; Ustrój polityczny Aten ; List do Aleksandra Wielkiego ; Testament / Arystoteles ; [przekł., wstępy i koment. Maria Chigerowa et al. ; posł. Henryk Podbielski].
Warszawa : Wydaw. Naukowe PWN, 2001.

Miejsce: BG BM BNS Książka
7/11
   

Rezultaty od 1 do 7 z 7

Spróbuj innego zapytania używając